REKLAMA
REKLAMA

Warta szykuje się na Ekstraklasę. Pierwsze ruchy kadrowe

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Warta Poznań  |  04.08.2020 10:57
Warta szykuje się na Ekstraklasę. Pierwsze ruchy kadrowe

GKS Jastrzębie - Warta Poznań  |  fot. www.gksjastrzebie.com

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Warta Poznań, która dzięki pokonaniu Radomiaka Radom w barażowym meczu wywalczyła awans do PKO Ekstraklasy, przygotowuje się już do rywalizacji w najwyższej klasie rozgrywkowej. Władze beniaminka podjęły już pierwsze decyzje kadrowe.

We wtorek poznański klub potwierdził rozstanie z trzema zawodnikami, których kontrakty wygasły z końcem obecnego sezonu. W przyszłym sezonie barw Warty nie będą już bronić Tomasz Laskowski, Serhij Napołow i Patryk Stępiński.

W zespole Warty nie zobaczymy również Krzysztofa Danielewicza, który po okresie wypożyczenia wrócił do pierwszoligowej Miedzi Legnica.

Warta negocjuje przedłużenie kontraktów


Z końcem sezonu wygasły również umowy czterech innych zawodników, ale przedstawiciele Warty Poznań czynią starania mające na celu zatrzymanie ich w zespole. Mowa o Adrianie Laskowskim, Nikodemie Fiedosowiczu, Michale Grobelnym i Jakubie Apolinarskim. W przypadku ostatniego z nich w grę wchodzi przedłużenie jego wypożyczenia z Rakowa Częstochowa.

Lista transferowa Warty


Władze klubu podjęły również decyzję o wystawieniu na listę transferową trzech zawodników. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych drużyn otrzymali Mateusz Szczepaniak, Tomasz Boczek i Jakub Kuzdra.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco