REKLAMA
REKLAMA

Śląsk zatrzymał jednego ze swoich liderów

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Śląsk Wrocław  |  04.08.2020 13:28
Śląsk zatrzymał jednego ze swoich liderów

Robert Pich  |  fot. Śląsk Wrocław

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Robert Pich zdecydował się na związanie swojej najbliższej przyszłości ze Śląskiem Wrocław. Słowacki pomocnik podpisał we wtorek nowy kontrakt z klubem. Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku.

31-letni obecnie zawodnik do Śląska trafił w 2013 roku z MSK Żilina. W międzyczasie został wytransferowany do niemieckiego FC Kaiserslautern, z którego jednak później był wypożyczony do wrocławskiego klubu. Do klubu z Dolnego Śląska ostatecznie wrócił w styczniu 2017 roku.

Doświadczony Słowak w barwach Śląska wystąpił do tej pory w 191 spotkaniach Ekstraklasy, zdobywając w nich 39 bramek i dokładając do tego 35 asyst. W ostatnim sezonie również był jednym z kluczowych zawodników drużyny, rozgrywając 36 meczów w lidze i strzelając w nich siedem goli.

Pich: Bardzo dobrze czujemy się z rodziną we Wrocławiu


Sam piłkarz nie kryje zadowolenia z przedłużenia współpracy ze Śląskiem i ma nadzieję, że drużyna w nadchodzącym sezonie potwierdzi dobrą formę z ostatnich rozgrywek, które zakończyła na piątym miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy.

- W żadnym innym klubie nie grałem dotąd tak długo jak w Śląsku Wrocław. Ja i moja rodzina czujemy się we Wrocławiu bardzo dobrze i cieszę się, że zostaniemy tu na dłużej. Sezon 2019/20 był w naszym wykonaniu zdecydowanie lepszy od poprzednich, ale głęboko wierzę, że to dopiero przedsmak tego, na co nas stać i w nadchodzących rozgrywkach damy kibicom jeszcze więcej radości – podkreśla Robert.

Zmiany kadrowe w Śląsku


W sezonie 2020/21 w zespole Śląska nie zobaczymy kilku zawodników, którzy w ostatnim czasie mieli okazję reprezentować barwy klubu. Z drużyną pożegnali się między innymi Łukasz Broź, Michał Chrapek, Kamil Dankowski i Przemysław Płacheta, który odszedł do angielskiego Norwich City.

W ich miejsce władze wrocławskiego klubu sprowadziły do tej pory Waldemara Sobotę, Mateusza Praszelika, Rafała Makowskiego i Patryka Janasika.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58