REKLAMA
REKLAMA

Fonseca: Zasłużyliśmy na porażkę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  07.08.2020 10:11
Fonseca: Zasłużyliśmy na porażkę

Liga Europejska  |  Liga Europejska

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Romy Paulo Fonseca przyznał, że jego drużyna zasłużyła na porażkę z Sevillą i pożegnanie się z rozgrywkami Ligi Europy. W rozegranym w czwartek Duisburgu meczu 1/8 finału, Sevilla bez większych problemów wygrała 2:0 i zameldowała się w ćwierćfinale.

- Też jestem rozczarowany, ale muszę przyznać, że zasłużyliśmy na porażkę. W tym momencie Sevilla jest lepszą drużyną, grała lepiej i musimy zaakceptować jej wyższość - powiedział szkoleniowiec Romy.

- Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, ale trudno było grać z drużyną, która w tej chwili gra po prostu lepiej - mówił Paulo Fonseca.

Fonseca: Ponownie dokonałbym takich samych wyborów


Po zakończeniu meczu rozżalenia nie kryli Edin Dzeko i Lorenzo Pellegrini, których zdaniem taktyka przyjęta na to spotkanie była zła. Zwracali również uwagę, że nie zostały dokonane również żadne zmiany, gdy okazało się plan drużyny na mecz nie funkcjonuje.

- Jestem główną odpowiedzialną osobą, ale musimy patrzeć na rzeczywistość i rzeczywistość jest taka, że Sevilla jest w tym momencie lepsza. Ponownie dokonałbym takich samych wyborów, niczego bym nie zmienił. W ostatnim czasie drużyna wygrywała prawie każdy mecz w Serie A, dobrze nam szło grając tym systemem i nie miałem powodu, aby go zmieniać - kontynuował Fonseca.

- Gdybym zmienił system na ten mecz, nie byłoby to odpowiednie podejście. Trudno to zaakceptować, ale musimy to zrobić bez żadnych wymówek. Przegraliśmy z zespołem, który po prostu grał lepiej - dodał szkoleniowiec Romy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31