REKLAMA
REKLAMA

Juninho: Klub może pożegnać kilku piłkarzy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: RMC Sport  |  08.08.2020 11:49
Juninho: Klub może pożegnać kilku piłkarzy

Ligue 1

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor sportowy Olympique Lyon w osobie Juninho Pernambucano w rozmowie z RMC Sport dał do zrozumienia, że tego lata klub może pożegnać wielu piłkarzy. Przypomnijmy, że przedstawiciel Ligue 1 w piątkowy wieczór przegrał z Juventusem FC 1:2 w rewanżowym spotkaniu Champions League, ale ostatecznie znalazł się w 1/4 finału tych rozgrywek.

W kolejnej rundzie rozgrywek zawodnicy OL zmierzą się w "Final Eight" z Manchesterem City. Starcie to zaplanowane jest na sobotę na 15 sierpnia na godzinę 21:00.

- Przypuszczam, że w klubie będzie sporo odejść. Wiemy, że mamy potrzeby wzmocnień na poszczególnych pozycjach, ale prowadzimy spokojne rozmowy w tym temacie - mówił Brazylijczyk.

Olympique Lyon kuźnią talentów


- Zanim mieliśmy zespół, w którym pojawiło się kilka talentów, wyglądało to nieco inaczej. W każdym razie nasze działania pokazują, że nasza praca ma sens - kontynuował Juninho Pernambucano.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że odejście kilku piłkarzy nie będzie dla nas dobre, ale mamy świadomość, że nasi zdolni zawodnicy przyciągają uwagę większych klubów, więc istnieje duże ryzyko, że niebawem z kilkoma piłkarzami się rozstaniemy - powiedział dyrektor sportowy przedstawiciela Ligue 1.

Odnotujmy, że wśród zawodników, którzy przyciągają największą uwagę z OL, wymienia się takich piłkarzy jak: Moussa Dembele, Memphis Depay, Rayan Cherki, czy Houssem Aouar.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31