REKLAMA
REKLAMA

Bournemouth wybrało nowego menedżera

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  08.08.2020 16:26
Bournemouth wybrało nowego menedżera

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jak donosi Sky Sports, przesądzone jest już to, kto będzie nowym menedżerem Bournemouth. Posadę zwolnioną przez Eddie’ego Howe’a ma sprawować od teraz Jason Tindall.

Wspomniany Howe zakończył swoją współpracę z Wisienkami po tym, jak nieudanie zakończyła się ligowa kampania w minionym już sezonie Premier League. Bournemouth zostało zdegradowane do Championship.

Były piłkarz zostanie menedżerem


Co godne podkreślenia Jason Tindall pracował u boku Howe’a będą drugim trenerem i jego prawą ręką zarówno w Bournemouth, jak i wcześniej w Burnley.

Tindall był w przeszłości piłkarzem i rozegrał 199 meczów w barwach Wisienek. Grał tam w latach 1998-2011. Po zakończeniu gry w piłkę dołączył do sztabu szkoleniowego i pomógł drużynie w awansie z League Two do Premier League 2015 roku. W szkółce Bournemouth występuje syn Tindalla, Levi.

Sky Sports spekuluje, że w sztabie trenerski nowego menedżera będzie Stephen Purches. Pełnić ma on rolę pierwszego asystenta.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Maciejus_ManUtd | 09.08.2020 00:08

Eddi ciągnął ich przez 4 szczeble i zadomowił się na niedługo w Premier League. Spadek i go wy****, wyrzucili. Do Ekstraklasy z tym zarządem.

wood | 09.08.2020 08:09

Oni go nie zwolnili... To była obustronna decyzja i podobno bardziej to on chcial cos zmienic.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy