REKLAMA
REKLAMA

Stokowiec: Nie od razu Kraków zbudowano

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  23.08.2020 20:53
Stokowiec: Nie od razu Kraków zbudowano

PKO Ekstraklasa  |  fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Od zwycięstwa nowy sezon polskiej ekstraklasy zaczęła Lechia Gdańsk, wygrywając w niedzielnym spotkaniu pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy z Wartą Poznań. Tymczasem po zakończeniu mecz opiekun Biało-zielonych bez owijania w bawełnę dał do zrozumienia, że spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim nie było porywającym widowiskiem.

Dzięki dzisiejszej wygranej nad Wartą lechiści są zespołem, który już od trzech bojów jest bez porażki. W tym czasie gdański team dwukrotnie wygrywał i raz zremisował.

- Najdelikatniej mówiąc, nie było to porywające spotkanie. Bardziej mi to przypominało grę kontrolną. Po dziwnym okresie przygotowawczym trochę się tego spodziewaliśmy. Chcieliśmy oddawać więcej strzałów i stwarzać więcej sytuacji. Mamy nad czym pracować, bo wiele rzeczy nie funkcjonowało, tak jak powinno. Inauguracje z beniaminkami różnie się układają, ale mamy cenne trzy punkty - rzekł Piotr Stokowiec cytowany przez Wartapoznan.pl.

Stokowiec: Myślałem, że będzie trochę łatwiej


- Trochę zmieniliśmy ustawienie, chcieliśmy pograć inaczej, ale nie od razu Kraków zbudowano. Nie odczuwam, że Warta wyszła na nas przesadnie wysoko. Nie uważam, żebyśmy nie mieli kontroli nad meczem. W końcówce poznaniacy faktycznie stworzyli sytuację i zrobiło się groźnie. Myślałem, że będzie trochę łatwiej, ale też zdawałem sobie sprawę z niebezpieczeństw. Beniaminkowie często grają na entuzjazmie - dodał opiekun Lechii.

Za tydzień gdański zespół rozegra swój pierwszy mecz w trakcie kampanii 2019/2020 w roli gospodarza. Lechia na swoim obiekcie zmierzy się z Rakowem Częstochowa.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31