REKLAMA
REKLAMA

Lazio blisko pozyskania Algierczyka

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SportItalia  |  24.08.2020 08:08
Lazio blisko pozyskania Algierczyka

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Reprezentant Algierii, Mohamed Fares, jest o krok od przejścia ze SPAL Ferrara do Lazio. Jak informuje Sportitalia, wszystkie strony doszły już do porozumienia w sprawie najważniejszych warunków transferu i indywidualnego kontraktu.

Ostatnie szczegóły transferu 24-letniego zawodnika mają zostać ustalone w tym tygodniu. Według doniesień włoskich mediów, Lazio zapłaci za Faresa 10 milionów euro, choć w przeciwnym kierunku mógłby również przenieść się pomocnik Simone Palombi, który w poprzednim sezonie występował na zasadzie wypożyczenia w Cremonese.

Jeżeli transfer zostanie sfinalizowany, Fares dołączy do swojego byłego kolegi z drużyny SPAL, Manuela Lazzariego, który zaliczył świetny debiutancki sezon w zespole Lazio.

Algierczyk jest wychowankiem Girondins Bordeaux, ale do Włoch przeniósł się w wieku zaledwie 16 lat. Na początku 2013 roku został piłkarzem Hellas Werona, w którym spędził pięć kolejnych sezonów. Latem 2018 roku przeniósł się do SPAL Ferrara, początkowo na zasadzie wypożyczenia, a następnie definitywnego transferu.

W zespole z Ferrary wystąpił w 43 ligowych spotkaniach, zdobywając trzy gole. W poprzednim sezonie, z powodu poważnej kontuzji kolana, zaliczył tylko osiem występów w Serie A.

Trudne okno transferowe Lazio


Klub ze Stadio Olimpico zdaje sobie sprawę, że musi wzmocnić kadrę swojej drużyny przed czekającą ją rywalizacją między innymi w Lidze Mistrzów. Do tej pory władzom klubu ze stolicy Włoch nie udało się jednak zrealizować swoich celów. Na grę w Lazio nie zdecydował się David Silva, a coraz bardziej oddala się również transfer reprezentanta Kosowa Vedata Muriqiego.

W tym tygodniu powinno jednak dojść do finalizacji pierwszych transferów. Obok Faresa, piłkarzem Lazio może również zostać doświadczony bramkarz Jose Reina.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Meryl72 | 24.08.2020 13:38

Duże pieniądze jak na gracza spadkowicza, który prawie cały zeszły sezon spędził poza boiskiem.

BOYSSAN | 24.08.2020 19:44

Sezon miał stracony ale rok wcześniej był niezłym wahadłowym. Gracz do konkurencji dla Lulica.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy