REKLAMA
REKLAMA

Jakub Wróbel piłkarzem Stali Mielec

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Stal Mielec  |  25.08.2020 06:35
Jakub Wróbel piłkarzem Stali Mielec

Piłkarze Stali Mielec  |  fot. Anna Jajkiewicz / Stalmielec.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jakub Wróbel został nowym zawodnikiem beniaminka PKO Ekstraklasy, Stali Mielec. 27-letni piłkarz przeniósł się do zespołu prowadzonego przez Dariusza Skrzypczaka na zasadzie definitywnego transferu z ŁKS-u Łódź.

Stal zdecydowała się na aktywowanie zawartej w umowie z łódzkim klubem klauzuli odstępnego. Sam piłkarz podpisał z drużyną z Mielca dwuletni kontrakt z opcją jego przedłużenia.

Wróbel w ŁKS-ie występował od początku 2020 roku, rozgrywając w tym czasie 14 spotkań na boiskach PKO Ekstraklasy. Nie zdobył w nich ani jednego gola.

Wcześniej 27-latek w trakcie swojej kariery reprezentował także między innymi Unię Tarnów, Bruk-Bet Termalikę Nieciecza, Siarkę Tarnobrzeg, Radomiaka Radom i Garbarnię Kraków.

Ósmy transfer Stali Mielec


Dla beniaminka to już ósmy nowy zawodnik, który dołączył do drużyny w ostatnich tygodniach. Wcześniej zespół zasilili Marcin Flis, Petteri Forsell, Michał Gliwa, Kamil Kościelny, Mateusz Matras, Paweł Tomczyk i Łukasz Zjawiński.

Stal Mielec ma już za sobą pierwsze spotkanie po powrocie do Ekstraklasy. W niedzielnym meczu 1. kolejki zremisowała 1:1 na wyjeździe z Wisłą Płock.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy