REKLAMA
REKLAMA

Media: Santon po słowie z klubem z Turcji

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  01.09.2020 20:56
Media: Santon po słowie z klubem z Turcji

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Davide Santon według informacji tureckich mediów niebawem może zasilić szeregi Besiktasu. Dziennikarze TRT Sport i Fanatik podają, że zawodnik ustalił już warunki indywidualnego kontraktu z klubem znad Bosforu.

Davide Santon ma dołączyć do Besiktasu na wypożyczenie. Na dzisiaj nie wiadomo, czy turecki klub będzie miał możliwość skorzystania z opcji transferu definitywnego, czy nie.

Partycypacja w kosztach


Warto natomiast odnotować, że w trakcie rocznego wypożyczenia kosztami związanymi z wynagrodzeniem dla zawodnika Roma ma dzielić się z Besiktasem. Dodajmy, że 29-latek znajdował się na celowniku kilku klubów Serie A.

Santon znajdował się na radarze Parmy, Genoi, Benevento. W gronie chętnych na pozyskanie piłkarza było podobno także francuskie Lille OSC.

Z ziemi włoskiej do tureckiej


Włoski obrońca to zawodnik, który pierwsze poważne kroki w piłce nożnej stawiał w Interze Mediolan, z którego latem 2018 roku trafił do AS Romy. Wygląda na to, że po dwóch latach spędzonych w ekipie z Wiecznego Miasta zawodnik trafi do ligi tureckiej.

Dodajmy, że w piłkarskim CV zawodnika są też takie kluby jak Cesena, czy Newcastle United. Santon ma też na swoim koncie osiem występów w reprezentacji Włoch.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31