REKLAMA
REKLAMA

Aston Villa sfinalizowała transfer Casha

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  03.09.2020 19:08
Aston Villa sfinalizowała transfer Casha

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Matty Cash został w czwartek zawodnikiem Aston Villi. Klub z Birmingham sfinalizował transfer 23-letniego wychowanka Nottingham Forest.

Oba kluby już wcześniej doszły do porozumienia w sprawie warunków transferu, którego kwota opiewa na 14 milionów funtów. W czwartek doszło natomiast do podpisania stosownych dokumentów, a Cash związał się Aston Villą pięcioletnim kontraktem, do 30 czerwca 2025 roku.

Cash, który w ostatnim czasie najczęściej występował na prawej stronie defensywy, nie miał dotychczas okazji do występów w Premier League. W barwach Nottingham rozegrał natomiast 129 spotkań na boiskach Championship, zdobywając w nich 11 bramek i notując 13 asyst.

Polskie korzenie Casha


Co ciekawe 23-letni zawodnik ma polskie korzenie. Jego matka jest Polką, ale sam piłkarz nie posiada polskiego paszportu. Choć Polski Związek Piłki Nożnej jest tego świadomy, to do tej pory nie zostały podjęte żadne kroki mające na celu powołanie go do reprezentacji Polski. Nic nie wskazuje również, aby miało to nastąpić w najbliższym czasie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31