REKLAMA
REKLAMA

Villarreal bez doświadczonego obrońcy przez cały sezon?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  05.09.2020 09:36
Villarreal bez doświadczonego obrońcy przez cały sezon?

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bez Alberto Moreno prawdopodobnie będzie musiał radzić sobie Villarreal w nadchodzącym sezonie 2020/21. Lewy obrońca doznał bowiem poważnej kontuzji kolana podczas sparingowego spotkania z Tenerife.

28-letni piłkarz uszkodził więzadło krzyżowe przednie lewego kolana i będzie mu musiał przejść operację. Na 8 września zaplanowany został zabieg artroskopii, który wykonany zostanie przez dr Ramona Cugata.

Po jego zakończeniu podjęta zostanie decyzja, czy niezbędne będzie przeprowadzenie kolejnej operacji, jeżeli więzadło jest zerwane, czy też zastosowana zostanie inna, bardziej konserwatywna metoda leczenia, jeżeli więzadło jest uszkodzone, ale nie całkowicie zerwane.

Pierwszy z tych wariantów sprawi, że piłkarz będzie wyłączony z gry na co najmniej pół roku, co jest niewątpliwie fatalną wiadomością dla niego, jak i dla trenera Unaia Emery'ego.

Moreno wrócił do Hiszpanii latem ubiegłego roku po pięciu latach spędzonych w angielskim Liverpoolu. W ostatnim sezonie rozegrał na boiskach La Liga 18 spotkań w barwach Żółtych Łodzi Podwodnych.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31