REKLAMA
REKLAMA

Kocyła na dłużej w Wiśle Płock

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Wisła Płock  |  10.09.2020 17:33
Kocyła na dłużej w Wiśle Płock

Dawid Kocyła  |  fot. Michał Łada / Wisła Płock

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dawid Kocyła parafował nowym kontrakt z Wisłą Płock, poinformował klub z Mazowsza. Od teraz umowa podstawowego młodzieżowca Wisły Płock obowiązuje do 31 grudnia 2023 roku, a co więcej znalazła się w niej opcja przedłużenia współpracy o następne dwanaście miesięcy.

Pozyskanie urodzonego 23 lipca 2002 roku wychowanka GKS-u Bełchatów zostało ogłoszone przez płocczan 13 grudnia 2019 roku. Niewiele później, bo 9 lutego 2020, zawodnik zadebiutował w szeregach Nafciarzy przeciwko Pogoni Szczecin. Miało to miejsce na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2019/2020, którą Kocyła ostatecznie zakończył z 11 występami i 3 bramkami na koncie w barwach Wisły.

Premierowe trafienie w PKO Ekstraklasie młody piłkarz zanotował z kolei w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek z Koroną Kielce z 31 maja. Kolejne dwa również strzelił przeciwko kielczanom.

Dobra postawa w końcówce poprzednich rozgrywek sprawiła, że obecne 18-latek rozpoczął jako podstawowy młodzieżowiec i jak dotąd zagrał we wszystkich trzech spotkaniach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy