REKLAMA
REKLAMA

Wisła Płock przedłużyła kontrakt z bramkarzem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Wisła Płock  |  15.09.2020 20:40
Wisła Płock przedłużyła kontrakt z bramkarzem

Bartłomiej Gradecki  |  fot. Michał Łada / Wisła Płock

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bartłomiej Gradecki to kolejny zawodnik, który związał się z Wisłą Płock na dłużej. 20-letni bramkarz zdecydował się na kontynuowanie współpracy z Nafciarzami przynajmniej do 30 czerwca 2023 roku. W umowie zawarto również możliwość przedłużenia kontraktu o dwanaście miesięcy.

Urodzony 26 grudnia 1999 roku Gradecki do kadry pierwszej drużyny Nafciarzy włączony został już latem 2017. Dotychczas nie udało mu się jednak zadebiutować w barwach Wisły Płock, ale w sumie dziesięć razy znalazł się w kadrze meczowej w sezonie 2018/2019.

Wiosnę wspominanego sezonu oraz następne rozgrywki Bartek spędził już na wypożyczeniu w Zniczu Pruszków, gdzie wystąpił łącznie w 23 spotkaniach w II lidze. Natomiast w obecnej kampanii jak na razie dwukrotnie zagrał w Wiśle II Płock w pojedynkach z MKS Przasnysz (3:1) i Błękitnymi Gąbin (6:0).

- Cieszę się, że włodarze mi zaufali i zaproponowali nową umowę. Jestem wychowankiem Wisły, dlatego tym bardziej cieszę się, że być może będzie mi dane bronić jej barw na najwyższym szczeblu w Polsce. Doświadczenie, które wyniosłem z gry w Zniczu Pruszków też oczywiście zaprocentuje. Moim celem jest pomoc drużynie, ale po cichu liczę też na wymarzony debiut w ekstraklasie. Wiem jednak, że na to trzeba sobie ciężko zapracować. Dam z siebie wszystko. - powiedział 20-latek, chwilę po podpisaniu nowej umowy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31