REKLAMA
REKLAMA

Mateusz Szwoch na dłużej w Wiśle Płock

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Wisła Płock  |  16.09.2020 19:21
Mateusz Szwoch na dłużej w Wiśle Płock

Mateusz Szwoch  |  fot. Michał Łada / Wisła Płock

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Mateusz Szwoch podpisał w środę nowy kontrakt z Wisłą Płock. 27-letni zawodnik związał się z Nafciarzami umową do 30 czerwca 2022 roku. W kontrakcie znalazł się również opcja przedłużenia jej o kolejnych 12 miesięcy - poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

Dotychczasowa umowa obowiązywała do czerwca 2021 roku.

Dwa lata Szwocha w Płocku


Szwoch do drużyny Wisły Płock trafił latem 2018 roku. W barwach Nafciarzy zadebiutował 22 lipca na inaugurację rozgrywek przeciwko Lechowi Poznań (1:2), a w czasie wrześniowej przerwy reprezentacyjnej doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Do pełnej dyspozycji wrócił pod koniec marca 2019, a niewiele potem zanotował premierowe trafienie dla Nafciarzy w wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków (3:2).

Dotychczas w Wiśle Płock rozegrał 52 spotkania, w których jego bilans wynosi 7 bramek i 5 asysty. Siedem punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zaliczył w rozgrywkach 2019/2020, w których już nic nie stanęło na przeszkodzie, żeby został etatowym zawodnikiem pierwszego składu. Wystąpił bowiem w 33 z 35 meczów ligowych, a dwukrotnie musiał pauzować z powodu nadmiernej liczby żółtych kartek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy