REKLAMA
REKLAMA

Media: Zinchenko zaoferowany Barcelonie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Mundo Deportivo  |  27.09.2020 13:49
Media: Zinchenko zaoferowany Barcelonie

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester City według informacji Mundo Deportivo zaoferował Oleksandra Zinchenkę sternikom FC Barcelony. Na dzisiaj żadna decyzja w sprawie przyszłości Ukraińca nie została podjęta. 23-latek ma kontrakt ważny z klubem z Etihad Stadium do końca czerwca 2024 roku.

Manchester City pozyskał piłkarza w 2016 roku. Jak na razie w koszulce angielskiej ekipy piłkarz wystąpił łącznie w 68 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki, notując też pięć asyst.

Hiszpański dziennikarz Ferran Martinez przekonuje, że Zinchenko może niebawem trafić do teamu z Camp Nou, gdzie miałby wzmocnić rywalizacji na lewej stronie defensywy. Na dzisiaj jednak żadne negocjacje nie zostały podjęte. Barcelona podobno miałby pozyskać zawodnika w momencie, gdy szeregi Dumy Katalonii pożegnałby Junior Firpo.

Dodajmy, że Ukrainiec aktualnie leczy kontuzję mięśniową, co sprawia, że piłkarz nie zaliczył jeszcze żadnego spotkania w trakcie trwającej kampanii. W zeszłym sezonie piłkarz zanotował w koszulce angielskiej drużyny 25 spotkań, licząc wszystkie rozgrywki.

Transfermarkt.de wycenia Zinchenkę na 24 miliony euro. W swoim piłkarskim CV urodzony w Radomyślu zawodnik może się też pochwalić 33 występami w reprezentacji Ukrainy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31