REKLAMA
REKLAMA

Loftus-Cheek odejdzie z Chelsea?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  29.09.2020 09:43
Loftus-Cheek odejdzie z Chelsea?

Chelsea  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Chelsea Frank Lampard przyznał, że Ruben Loftus-Cheek może wkrótce odejść z klubu. W grę wchodzi wypożyczenie do innego zespołu, w którym miałby okazję do regularnych występów. Najbliższa przyszłość 24-letniego pomocnika powinna wyjaśnić się w tym tygodniu.

Loftus-Cheek jeszcze niedawno zmagał się z poważną kontuzją ścięgna Achillesa, która w poprzednim sezonie pozwoliła mu na rozegranie zaledwie siedmiu spotkań w Premier League. 24-latek jest już gotowy do gry, ale może mieć problem z regularnymi występami w Chelsea w tym sezonie. Obie strony zdają sobie z tego sprawę i szukają najlepszego rozwiązania.

- Jestem bardzo otwarty z Rubenem. Przeprowadziliśmy kilka rozmów w ciągu ostatniego tygodnia. Jest gotowy do gry i jej potrzebuje. Wykonał bardzo dużo pracy i rozegrałby wcześniej wiele spotkań, gdyby nie lockdown i wznowienie rozgrywek - powiedział Lampard.

Menedżer The Blues przyznaje, że bardzo możliwe jest wypożyczenie Loftus-Cheeka do innego zespołu. - Istnieje możliwość, że Ruben odejdzie na wypożyczenie, aby mieć możliwość gry. To byłoby dla niego coś bardzo dobrego - kontynuował menedżer The Blues.

- Bardzo wysoko go tutaj cenimy, ale to może być dla niego dobra opcja. Jeżeli do tego nie dojdzie, to będzie walczył o miejsce w składzie w naszym zespole. Chcemy jednak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Rubena i dla nas. Zobaczymy, co wydarzy się w tygodniu, który mamy przed sobą - mówił trener.

Loftus-Cheek jest wychowankiem Chelsea, w której spędził praktycznie całą dotychczasową karierę. Jedynie w sezonie 2017/18 przebywał na wypożyczeniu w Crystal Palace. Do tej pory na boiskach Premier League wystąpił 78 razy, zdobywając dziewięć bramek i notując osiem asyst. Na swoim koncie ma również 10 występów w reprezentacji Anglii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31