REKLAMA
REKLAMA

Pomocnik Bayernu dołączy do Klicha?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Fabrizio Romano  |  29.09.2020 10:31
Pomocnik Bayernu dołączy do Klicha?

Marcelo Bielsa  |  fot. Paweł Kot

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Leeds United jest poważnie zainteresowane pozyskaniem pomocnika Bayernu Monachium Michaela Cuisance'a. Jak poinformował Fabrizio Romano, negocjacje między klubami w tej sprawie weszły w decydujący etap.

Beniaminek Premier League jest zdeterminowany do pozyskania 21-letniego Francuza, który w zespole mistrzów Niemiec nie może liczyć na regularne występy. Przedstawiciele Leeds porozumieli się już z samym piłkarzem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu i przedstawili Bayernowi ostateczną ofertę w sprawie. Ta ma opiewać na 20 milionów euro.

Cuisance nie przekonał Flicka


Cuisance do zespołu Bayernu trafił zaledwie rok temu. Bawarczycy zapłacili wówczas za niego 12 milionów euro Borussii M'Gladbach. Od tamtej pory środkowy pomocnik rozegrał w zespole z Monachium zaledwie 11 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając jednego gola.

Piłkarzowi nie udało się przekonać do siebie trenera Bayernu Monachium Hansiego Flicka, który do tej pory sporadycznie korzystał z jego usług. Nic nie wskazuje również na to, aby jego sytuacja w zespole uległa zmianie w tym sezonie, dlatego też ewentualne przenosiny do Leeds United mogą być dla niego dużą szansą na powrót do regularnych występów.

W prowadzonym przez Marcelo Bielsę zespole Leeds United jego rywalem do miejsca w składzie byłby między innymi reprezentant Polski Mateusz Klich.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Mason_Mount | 29.09.2020 14:30

Przestraszył chłopca Robercik :Otransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31