REKLAMA
REKLAMA

Probierz na dłużej w Cracovii

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Cracovia  |  30.09.2020 17:59
Probierz na dłużej w Cracovii

Michał Probierz  |  fot. Materiał prasowy

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Michał Probierz parafował nową umowę z Cracovią, poinformował klub ze stolicy Małopolski. Nowy kontrakt 48-latka obowiązywać będzie do końca czerwca 2023 roku.

Michał Probierz w szeregach Pasów jest nie tylko trenerem, ale też wiceprezesem klubu. Można zatem powiedzieć o opiekunie Cracovii, że jestem menedżerem drużyny na wzór klubów z Premier League.

Urodzony w Bytomiu trener trafił do teamu z Grodu Kraka w czerwcu 2017 roku, zastępując na stanowisku szkoleniowca krakowskiej drużyny Jacka Zielińskiego. Probierz został szkoleniowcem Cracovii po osiągnięciu największego sukcesu w historii Jagiellonii Białystok, czyli wywalczenia wicemistrzostwa Polski.

Pasy z historycznym triumfem


Tymczasem w styczniu 2019 roku bytomian został wiceprezesem Cracovii. Jednocześnie Probierz w klubie z Krakowa odpowiada nie tylko na przygotowania sportowe piłkarzy, ale też politykę transferową klubu, konsultując oczywiście poszczególny ruchy z prezesem zarządu Cracovii prof. Januszem Filipiakiem.

Przypomnijmy, że krakowska drużyna pod batutą aktualnego trenera wygrała Puchar Polski w sezonie 2019/2020, pozostawiając w pokonanym polu Lechię Gdańsk. Podopieczni Probierza wygrali z ekipą z Grodu Neptuna po dogrywce 3:2. Rozgrywki ligowe na koniec kampanii 2019/2020 krakowanie zakończyli na siódmej pozycji.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31