REKLAMA
REKLAMA

Sky: Bayern odrzucił możliwość pozyskania Eriksena

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.sky.de  |  13.10.2020 12:42
Sky: Bayern odrzucił możliwość pozyskania Eriksena

Christian Eriksen  |  fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Christian Eriksen według informacji niemieckich mediów w trakcie ostatniego okienka transferowego był zaoferowany Bayernowi Monachium przez Inter Mediolan. Klub z Bawarii nie był jednak zainteresowany pozyskaniem piłkarza.

Christian Eriksen zasilił szeregi teamu z miasta mody w styczniu 2018 roku. Duńczyk jednak w klubie z Mediolanu nie stał się postacią pierwszoplanową. Tym samym sternicy Nerazzurrich oferowali w trakcie minionego lata zawodnika do różnych klubów.

Już wcześniej informowaliśmy na swoich łamach, że Borussia Dortmund i Hertha Berlin nie zdecydowały się na pozyskanie piłkarza. Z kolei najnowsze doniesienia Sky Germany wskazują, że mediolański klub chciał wymienić się zawodnikami z mistrzami Niemiec.

Inter chciał Eriksena oddać do Bayernu, a w jego miejsce chciał pozyskać Jerome'a Boatenga. Klub z Bawarii odrzucił jednak te propozycję, mając na uwadze to, że doświadczony obrońca od momentu, gdy stery w Bayernie przejął Hansi Flik, stał się kluczową postacią zespołu z Monachium.

Reprezentant Danii ostatecznie barw klubowych nie zmienił. 28-latek ma kontrakt ważny z Interem do końca czerwca 2024 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Ok_ok | 13.10.2020 13:21

Jak juz to chyba w 2019 przyszedł

wojojuve | 13.10.2020 14:56

Moim zdaniem Bayern ma dużą lukę po odejściu Thiago. Jeśli się nie mylę to obok Goretzky gra tam Kimmich, a przez to na prawej słabiutki Pavard. W ogóle w moim odczuciu Bayern ma bardzo wąska kadrę i mało jakościowych zmiennikow. Pierwszy skład mistrzowski, ale rezerwy dosyć słabe, poza nielicznymi wyjątkami. Ratuje ich mało wymagająca liga, gdzie mogą odpoczywać przez większość meczy.

Deyna1947 | 13.10.2020 15:10

Taaaaak Bayern ma słaby skład.Czego się jeszcze tutaj można dowiedzieć na tej stronie lol

_tripletta_ | 13.10.2020 18:49

Rewelacje niemieckich mediów.

"Monachijczycy najpierw mieli zapytać o cenę Duńczyka. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że trzeba za niego zaoferować co najmniej 30 mln euro w gotówce. W odpowiedzi Bawarczycy mieli zaproponować wymianę wypożyczeń: Eriksen za Boatenga. Na taką propozycję nie zgodzili się Interiści, gdyż nie są zainteresowani i nie byli usługami niemieckiego obrońcy"transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy