REKLAMA
REKLAMA

Prawnicy walczą o transfer Grosickiego. Nottingham czeka na Polaka

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Nottingham Post  |  23.10.2020 09:08
Prawnicy walczą o transfer Grosickiego. Nottingham czeka na Polaka

Kamil Grosicki  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trwa właśnie nerwowe oczekiwanie w sprawie transferu Kamila Grosickiego, na które z uwagę patrzą zarówno angielskie, jak i polskie media. O reprezentancie Polski i piłkarzu West Bromu w samych superlatywach wypowiada się Chris Houghton, menedżer Nottingham Forrest. Zostawił nawet dla niego wolne miejsce w kadrze.

Sytuacja klubowa Kamila Grosickiego bardzo się skomplikowała. Polak nie cieszy się uznaniem w oczach menedżera Slavena Bilicia i nie zmieniły tego dobre występy w reprezentacji. Naszego rodaka nie ma w planach West Bromwich Albion na ten sezon. Ostatnio poinformowano, że nie będzie go nawet w kadrze pierwszego zespołu. Zawodnik jest tym samym skazany na grę w rezerwach lub przesiedzenie całego zespołu na trybunach.

Przed Grosickim otworzyła się jednak inna droga, a mianowicie wypożyczenie. Zabiega o niego w dalszym ciągu Nottingham Forrest. Polak był bliski przenosin do tego klubu w ostatnim dniu okna transferowego. Ostatecznie transakcja nie mogła zostać potwierdzona, bo jeden z klubów miał się spóźnić o rzekome 21 sekund w dostarczeniu niezbędnych dokumentów.

Co postanowi Angielska Federacja?


Nottingham nie zamknęło jednak tematu Grosickiego i zabiega o to, by wypożyczenie zostało finalnie uznane. Klub zostawił nawet wolne miejsce w zgłoszonej do rozgrywek Championship 25-osobowej kadrze. Zrobił to właśnie z myślą o reprezentancie Polski.

Nottingham Post cytuje menedżera klubu, Chrisa Houghtona, który ma wyrażać nadzieję, że transfer „Grosika” dojdzie ostatecznie do skutku. W sprawie wypowiedział się też opiekun West Bromu, Slaven Bilić, licząc na to, że temat Grosickiego wyjaśni się w ciągu kolejnych 24 godzin. - Uczciwie Kamilowi współczuję tej niepewności. Mamy nadzieję, że na dniach dowie się na czym stoi - powiedział Bilić cytowany przez Birmingham Live. W sprawę zaangażowani są prawnicy. Zarówno ci klubowi, jak i ci zatrudnieni przez reprezentanta Polski. Werdykt odnośnie transferu ma zostać ogłoszony przez Angielską Federację Piłkarską już niebawem.

Scenariusze są tym samym dwa. Albo wypożyczenie Grosickiego stanie się faktem, albo też do stycznia będzie męczyć się z West Bromwich Albion.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

DMFJtoJestTo | 23.10.2020 10:12

Przed euro zawirowania bo to Polak.

teppin | 23.10.2020 10:28

"Nottingham Post cytuje menedżera klubu, Roya Hodgsona, który ma wyrażać nadzieję, że transfer „Grosika” dojdzie ostatecznie do skutku" - ejże, na pewno Roya Hodgsona, trenera Crystal Palace tak interesuje Grosik? a może Chrisa Houghtona?

Joker | 23.10.2020 14:43

Mógłby ten transfer dojść do skutku. Nottingham go bardzo chce, więc będzie grał regularnie, a reprezentacji Grosik w formie jest potrzebny. Oczywiście jak nie teraz to w styczniu, ale szkoda zmarnować kolejne 2-3 miesiące na trybunach.

Mr_Devil | 23.10.2020 20:43

Czekają do ostatniej chwili, żeby błysnąć negocjacyjną strategią, a później wychodzą na idiotów..transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy