REKLAMA
REKLAMA

Podchody PSG w sprawie przyszłości Neymara

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Le10sport  |  24.10.2020 16:10
Podchody PSG w sprawie przyszłości Neymara

Neymar  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Działacze Paris Saint-Germain wcale nie są pewni tego, czy uda im się zatrzymać Neymara. Do negocjacji kontraktowych zamierzają podejść bardzo ostrożnie. Zaczęli pertraktować z Brazylijczykiem, ale póki co nie pojawił się temat szczegółów finansowych.

Obecna umowa Neymara z paryżanami wygasa latem 2022 roku. Media donosiły już wcześniej, że w przypadku braku przedłużenia kontraktu mistrzowie Francji chcieliby sprzedać Brazylijczyka już latem przyszłego roku. Tylko w takim przypadku mogliby coś na nim zarobić. Możliwe jednak, że sprawdzi się inny scenariusz i gracz ten zgodzi się podpisać nową umowę.

Jak donosi Le10Sport, działacze PSG zaczęli w tej sprawie ostrożne podchody. Od początku sezonu w relacjach między przedstawicielami klubu a Neymarem panuje dobra atmosfera. Gdy ostatnimi czasy doszło do spotkania, działacze paryżan zaczęli przebąkiwać już o nowym kontrakcie. PSG liczy na to, że Neymar da słowo, że zostanie, nim obie strony zaczną negocjować kwestie finansowe.

Neymar i Mbappe priorytetami


Paryżanom zależy też na tym, by wraz z Neymarem w klubie został kuszony transferem do La Liga Kylian Mbappe. Działacze są gotowi dać graczom więcej czasu i nie mają zamiaru naciskać na szybkie rozmowy i błyskawiczne podpisanie kontraktów. Zdają sobie przy tym sprawę, że odejście jednego z nich mogłoby spowodować, że obaj znaleźliby się poza klubem.

Neymar trafił do stolicy Francji w 2017 roku z FC Barcelony. Paryżanie zapłacili wówczas za niego zawrotną kwotę 222 milionów euro. Nic nie wskazuje na to, by mieli kiedykolwiek sprzedać go za podobną cenę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy