REKLAMA
REKLAMA

Kluczowe godziny ws. przyszłości braci Donnarumma w Milanie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  29.10.2020 12:31
Kluczowe godziny ws. przyszłości braci Donnarumma w Milanie

Gianluigi Donnarumma  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Najbliższe godziny mają być kluczowe ws. przyszłości Gigi Donnarummy i jego brata Antonio, czytamy na łamach La Gazzetta dello Sport. Obaj mają umowy ważne z AC Milanem do końca czerwca 2021 roku, co sprawia, że latem przyszłego roku będą mogli zmienić pracodawcę na zasadzie wolnych transferów.

Sternicy Rossonerich nie ukrywają, że z optymizmem spoglądają w przyszłość, mając nadzieję, że znajdą nić porozumienia. Tymczasem włoscy dziennikarze podają, że menedżer Mino Raiola, który reprezentuje interesy wymienionej dwójki, udał się do Mediolanu.

Odnotujmy, że Gianluigi Donnarumma aktualnie jest wyłączony z gry, na co wpływ miał fakt, że zawodnik uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Reprezentant Włoch został tym samym poddany procesowi samoizolacji.

W trakcie trwającej kampanii urodzony w Castellammare di Stabia golkiper wystąpił łącznie w ośmiu spotkaniach, w których cztery razy zachował czyste konto. Dodajmy, że 21-latek broni barw teamu z miasta od 2014 roku. Do pierwszej drużyny Czerwono-czarnych piłkarz trafił rok później.

Na mocy aktualnego porozumienia Gigi Donnarumma może liczyć na zarobki w wysokości sześciu milionów euro rocznie. Więcej w Milanie ma tylko Zlatan Ibrahimović. Z kolei 30-letni brat pierwszego bramkarza Rossonerich ma zarobki na poziomie miliona euro rocznie.

Odnotujmy, że młodszy z braci Donnarumma ma na swoim koncie łącznie 211 występów w szeregach Milanu, z kolei Antonio Donnarumma rozegrał trzy spotkania w pierwszym zespole teamu z miasta mody.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

milan84 | 29.10.2020 13:00

Zostanie... Serce ma w Milanie :)

BRUNO_18 | 29.10.2020 14:17

ale Mino Raiola nie.

grzesiek__pl88 | 30.10.2020 15:35

Przecież Gigio już dogadany z Juventusem. Ile można kisić się w średniaku i grać w podrzędnej lidze europy. Posiedzi rok na ławie poduczy się fachu od Szczęsnego i następnie wbija na pierwszego bramkarza.

Cisek666 | 30.10.2020 22:47

Grzesiu... I wtedy obudziłeś się zlany zimnym potem.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy