Bologna wygrywa z Brescią

dodał: maaarcin  |  źródło: SerieA.pl  |  01.02.2020 17:06

Serie A

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
W pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki Serie A, Bologna pokonała u siebie 2:1 Brescię Calcio. To druga ligowa wygrana z rzędu drużyny z Bolonii.

Mecz lepiej ułożył się dla gości, bowiem to oni w 36. minucie wyszli na prowadzenie po strzale Torregrossy z rzutu karnego. Radość Brescii nie trwała jednak długo.

Dwie minut przed przerwą Bologna doprowadziła do wyrównania. Po podaniu Mbaye z prawej strony, piłkę w polu karnym otrzymał Orsolini i strzałem z ostrego kąta zaskoczył bramkarza rywali.

W drugiej połowie remisowy wynik długo nie ulegał zmianie. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w 89. minucie padła zwycięska bramka dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, piłka trafiła do zamykającego akcję Baniego, który trafił z kilku metrów do siatki.

Bologna FC - Brescia Calci 2:1 (1:1)

0:1 Torregrossa (k.) 36'
1:1 Orsolini 43'