REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
andi
obserwuj
utworzony : 23 lipca 2019 10:37
ostatnie logowanie : 21 marca 2020 11:30  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Kumbulla zastąpi Godina w Interze?
21.03.2020 11:33
Inter ma szczęście, że dzięki koronowirusowi, trend rosnący (wartości rynkowej) został zahamowany, ale i tak o 20 mln mogą zapomnieć. Niestety, ale będzie to znacznie wyższa kwota, może nawet dwukrotnie.  
artykuł: Inter chce się wzmacniać latem zawodnikami z Serie A
15.03.2020 13:35
"mediolańczycy są gotowi oddać w zamian za ofensywnie usposobionego zawodnika takich graczy jak Dalbert, czy Cristiano Biraghi". Problem może jednak stanowić, że w rzeczywistości Biraghi to  zawodnik Fiorentiny, a nie Interu. Pytanie nasuwa się takie, kto pisze te bzdury - Tuttosport, czy autor tekstu.
artykuł: Media: Vidal woli transfer do Interu niż powrót do Juve
15.03.2020 13:31
Vidal to boiskowy wojownik, z charakterem. Jeśli chodzi jednak o umiejętności czysto piłkarskie to Pogba był i jest lepszy. Dla obecnej pomocy Juve według mnie znacznie bardziej przydatny byłby Pogba, który potrafił bd dogrywać, a to największa bolączka tej drużyny.
artykuł: LM: 7 goli na Mestalla i awans Atalanty!
11.03.2020 09:00
@Cichy19G48
Po pierwszym meczu można sądzić, że to Lyon miał dużego farta, trafiając w tej fazie na najsłabszą drużynę.
artykuł: Potężne straty finansowe włoskich klubów
07.03.2020 19:49
"koronawirus nie wybierał przecież terminu inwazji". Koronowirus nie, ale ten kto go wypuścił u chinoli, być może już tak.
artykuł: Oficjalnie: Derby d'Italia w niedzielę 8 marca
05.03.2020 18:02
Jeśli Sarri będzie  na ławce, to zapewne w podstawie będzie magik Pjanic, a tego bym nie chciał.
artykuł: Juventus - Milan jednak bez kibiców?
02.03.2020 20:32
@MistrzCalcio
Zapewne przez to, że z uwagi na FFP są chyba pod ścianą w tym sezonie i jak nie zarobią na tak kasowym meczu, budżet im się nie zepnie.
artykuł: Man City nadal chce Bentancura
02.03.2020 18:55
@Gazza
Z dwóch powodów nie jest on raczej na sprzedaż. Przy tej miernej pomocy, to ich najlepszy zawodnik w tym sektorze boiska. Po drugie, sprzedając go, 50% kwoty musieliby przekazać poprzedniemu klubowi, więc tak naprawdę, sprzedaż nawet za dwukrotnie wyższą kwotę może nie być opłacalne, bo za 35 czy 40 nie znajdą raczej dobrego pomocnika. A co do wymienionych zawodników, do Szczęsnego nie miałem i nigdy nie będę miał przekonania (popełnia jednak błędy, nie umie grać na przedpolu), są lepsi od niego bramkarze. Higuin na pierwszą 11 jest za słaby, a na rezerwę za drogi. Próbę sprzedaży Dybali uważałem zawsze za idiotyczne posunięcie i nie znajdziesz odmiennego posta w tym temacie.
artykuł: Juventus - Milan jednak bez kibiców?
02.03.2020 18:33
@internista84
O czym ty piszesz analfabeto, poczytaj w necie, które włoskie regiony są odseparowywane, aby nie rozprzestrzeniał się wirus m.in ten z Interkiem. Według propozycji Interu, to właśnie Juve byłoby poszkodowane w dwójnasób.  
Myślenie waszego zezowatego było jałowe. Prezydent Lega Serie A mógł się zes..ć, bo decyzja poszła z góry, a rząd zakazał rozgrywania nie tylko meczu Juve-Inter, ale także innych spotkań, nie tylko piłkarskich. Dlaczego nie chciał Inter grać w poniedziałek? Według Marotty  "doprowadziło by to do niedopuszczalnej dysproporcji" - brak kibiców Interu. Ilu ich by było 5-7%. Jakoś zezolowi nie przeszkadzało to, że w pierwszym meczu piłkarze tego klubu byli dopingowani przez swoich, ale Juve w meczu u siebie tego atutu miało nie posiadać. Chyba bardziej sprawiedliwe jest 90% (kibiców Interu) 10% (kibiców Juve) w Mediolanie i 100% (kibiców Juve) 0% (kibiców Interu) w Turynie aniżeli postulowany przez Marottę brak publiczności na tym meczu. Bo wówczas występują znaczne dysproporcje (czysta matematyka), i Juventus jest bez żadnego dopingu, a Inter taki miał u siebie. Wskazany dzień 9 marca i tak - wielce prawdopodobne - odbyłby się bez udziału publiczności z regionu Lombardii.
W czym miał zezol problem, że mecz Juve-Milan zostałby przesunięty na czwartek, to co Juve miało grać 2 ważne mecze w ciągu trzech dni, tylko z jednym dniem odpoczynku. Dlaczego nie wpadł na pomysł, aby nie pokryć połowy utraconych zysków, jeśli miał się odbyć przy pustych trybunach.
Reasumując, Juve ma być stratne z punktu widzenia finansowego, sportowego (dzięki dopingowi kibiców), a Inter te rzeczy osiągnął na jesieni - i to ma być sprawiedliwość.
To nie osoby związane z Juve wywołały problem światowy związany z wirusem, tylko żółtki - zresztą nie po raz pierwszy.  
artykuł: Marotta: Lega Serie A musi wziąć winę na siebie
02.03.2020 15:55
Myślenie zezowatego jest jałowe. Prezydent Lega Serie A mógł się zes..ć, bo decyzja poszła z góry, a rząd zakazał rozgrywania nie tylko meczu Juve-Inter, ale także innych spotkań, nie tylko piłkarskich. Dlaczego nie chciał Inter grać w poniedziałek? Według Marotty  "doprowadziło by to do niedopuszczalnej dysproporcji" - brak kibiców Interu. Ilu ich by było 5-7%. Jakoś zezolowi nie przeszkadzało to, że w pierwszym meczu piłkarze tego klubu byli dopingowani przez swoich, ale Juve w meczu u siebie tego atutu miało nie posiadać. Chyba bardziej sprawiedliwe jest 90% (kibiców Interu) 10% (kibiców Juve) w Mediolanie i 100% (kibiców Juve) 0% (kibiców Interu) w Turynie aniżeli postulowany przez Marottę brak publiczności na tym meczu. Bo wówczas występują znaczne dysproporcje (czysta matematyka), i Juventus jest bez żadnego dopingu, a Inter taki miał u siebie. Wskazany dzień 9 marca i tak - wielce prawdopodobne - odbyłby się bez udziału publiczności z regionu Lombardii.
W czym miał zezol problem, że mecz Juve-Milan zostałby przesunięty na czwartek, to co Juve miało grać 2 ważne mecze w ciągu trzech dni, tylko z jednym dniem odpoczynku. Dlaczego nie wpadł na pomysł, aby nie pokryć połowy zysków, jeśli miał się odbyć przy pustych trybunach.
Reasumując, Juve ma być stratne z punktu widzenia finansowego, sportowego (dzięki dopingowi kibiców), a Inter te rzeczy osiągnął na jesieni - i to ma być sprawiedliwość.
To nie osoby związane z Juve wywołały problem światowy związany z wirusem, tylko żółtki - zresztą nie po raz pierwszy.  
artykuł: Spotkanie Sampdoria - Hellas przełożone
01.03.2020 22:12
Zakaz (do niedzieli włącznie) na m. in. rozgrywanie meczów piłkarskich, został nałożony z góry - przez rząd - do czego władze ligi musiały się dostosować. Natomiast ten mecz przełożyły władze Serie A, prawdopodobnie z uwagi na fakt, że jednym z uczestników jest klub wraz z kibicami wywódzącymi się z regionu "czerwonego" tj., Wenecji Euganejskiej i prawdopodobnie brak czasu na odpowiednie przygotowanie, był tego przyczyną.
artykuł: Pięć meczów Serie A jednak przełożonych! Nie zagrają w Turynie
29.02.2020 16:23
Akurat Inter i jego właściciele i ludzie z nim związani, powinni ostatni się wypowiadać, bo gdyby ich chińscy bracia nie wypuścili kolejnego wirusa, to mecze nie zostałby przełożone, a świat nie stawałby obecnie na głowie, aby się przed tym czymś uchronić.
artykuł: Derby D'Italia: Juventus vs Inter. Zapowiedź, typy, kursy
28.02.2020 15:32
Faworyta upatrywałbym raczej w Interze, patrząc na trenerów obu drużyn, panującą w nich atmosferę i formę zwłaszcza pomocy, którą w jakikolwiek sposób się w Juve nie skonfiguruje będzie słabsza od tej Interu. I oczywiście brak wrogo nastawionej publiczności, będzie stanowić dodatkowy atut klubu z Mediolanu.
artykuł: Media: Matuidi przedłuży kontrakt z Juventusem
20.02.2020 13:18
Cienki jak dupa węża. Paratici podpisze go na 2-3 lata z wynagrodzeniem około 5 baniek, a później będzie próbował - słabego 33 latka z sporym wynagrodzeniem - nieudanie sprzedać. Normalnie geniusz.
artykuł: Borussia wykupiła Cana
19.02.2020 12:06
Owszem Can grał słabo, w tych nielicznych występach w których dostał szansę. Słabo grał nie tylko on, ale właściwie cała pomoc. Poszczególni zawodnicy z pomocy znacznie lepiej grali w poprzednich klubach (Rabiot w PSG, Ramsey w Aresenalu czy Can w Liverpoolu) aniżeli ma to miejsce w Juve. MarioJUVE i też napiszesz, że Premiership to level niżej, bo Can czy zwłaszcza Ramsey grali tam znacznie lepiej.
artykuł: Sarri: Mamy wielu kreatywnych piłkarzy
17.02.2020 11:14
Sarri zrób przysługę widzowi i odejdź, bo to co stworzyłeś, nie daje się oglądać - wywołuje znużenie odbiorcy.
artykuł: Wielki triumf Lazio!
17.02.2020 09:46

gk87 (16.02.2020 22:56) nie ośmieszaj się. Przez kogo został wycięty? Chyba nie przez tego gracza Lazio, który w sporym rozkroku blokuje czyściutko piłkę. Nie miałby on możliwości jeszcze "wyciąć" Young'a. Przysuń fotel do ekranu tv albo poproś rodziców o okulary, a jak już je nosisz, to może mocniejsze by się przydały.
artykuł: Coppa Italia: Remis w Mediolanie, Juve bez Sarrismo
14.02.2020 11:40
@namor
Jeśli gracz stając w polu bramkowym na linii strzału szeroko rozkłada ręce (pomimo, że były one naturalnie rozłożone po lądowaniu) , powiększając powierzchnię obronną ciała i dostaje piłką w rękę, to "często gęsto" w takich sytuacjach jest gwizdane przewinienie. Mógł, ale nie musiał gwizdnąć - to wynika niestety z niejasnych przepisów. Od razu wspomnę, że karny dla Herllasu po zagraniu Bonucciego był bardziej oczywisty.
Kartki dl ww Panów jak najbardziej zasłużone. Ibrahimović (bezpardonowe zagranie łokciem), Hernandez (powinien dostać zółtą + "pomarańczową"), Kessie (powinien dostać zdecydowanie dodatkowo żółtą za faul bez piłki + wolny przed polem karnym dla Juve), Castillejo (najmniej oczywista, ale chyba nie dostał za faul tylko za niesportowe zachowanie). Faul Rebića, gdyby to nie było w polu karnym, sędzia na pewno by odgwidał wolnego. Sędzia nie gwidnął także dla Milanu, ale to nie były to faule ostre i chamskie. Tak jak wcześniej pisałem, były to bardzo słabe zawody w jego wykonaniu.
artykuł: Raiola: Włochy są jak do dom dla Pogby
14.02.2020 10:38
Przed przejściem do Manchesteru, Pogba mówił że wraca do domu.
artykuł: Coppa Italia: Remis w Mediolanie, Juve bez Sarrismo
14.02.2020 10:35
Nad czym tutaj deliberować. Hernandez jak najbardziej zasłużenia wyleciał. Karny, jeśli sędzia uznał, że piłka po zagraniu Ronaldo miała szansę znaleźć się w bramce (niekoniecznie bezpośrednio), to mimo że obrońca miał prawidłowo ułożone ręce, był powód do odgwizdania karnego. W polu bramkowym zagranie ręką jest po prostu bardzo ryzykowne. Inna sprawa, że Milan nie zasłużył na remis, bo Juve grało piach. Sędzia był dramatyczny, chyba jeszcze gorsza była tylko pomoc Juve.  

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.