REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Schalldruck
obserwuj
utworzony : 13 sierpnia 2020 17:26
ostatnie logowanie : 04 października 2020 14:24  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Napoli złożyło wniosek o przełożenie meczu z Juve
04.10.2020 14:31
No cóż, cokolwiek się teraz nie wydarzy to dalszy konflikt powinien się rozgrywać na linii Napoli-Lega Serie A. Juve nie powinno być w to mieszane, bo na decyzje de Laurentisa lub lokalnych władz Neapolu nie mamy wpływu.

Swoja droga ciekawe kto mowi prawde. Ciężko mi uwierzyć, że de Laurentis ryzykuje walkowerem nie będąc pewnym że racja jest po jego stronie.
artykuł: 34-letni Serb dołączy do Interu. Zaskakujący transfer!
02.09.2020 23:30
Lol, co te kluby z serie A mają z transferami dziadków? Kolarov 34 lata, Suarez 33, Dzeko 34... Dodatkowo wszyscy z wysokimi kontraktami. Za to Tonaliego np. odpuścić, bo za młody. Strasznie krótkowzroczna polityka.
artykuł: Inter podjął decyzję ws. Sensiego
26.08.2020 19:46
Kontuzje Sensiemu zdarzały się często już przedtem, on ma po prostu taki organizm. A jeśli chodzi Conte to dziwi mnie problem z kontuzjami w Interze, bo pamiętam, że podczas jego pierwszego sezonu w Juve kontuzji mięśniowych nie było w ogóle i m. in. w tym niektórzy upatrywali przyczynę jego sukcesu.
artykuł: Juve po pierwszej sesji treningowej pod dowództwem Pirlo
25.08.2020 03:47
@Interista1987 IMO widzisz to, co chcesz widzieć. Mina Pirlo nie wyraża nic szczególnego poza skupieniem. Po drugie: przywódcą wcale nie trzeba się "urodzić", jest wiele przykładów ludzi, którzy przywódcami się stali, np. o Solskjærze wielu mówiło że był ostatnim człowiekiem po którym się spodziewali że zostanie trenerem.
artykuł: Sky: Allegri zastąpi Conte w Interze
22.08.2020 21:28
Mało kto w polskich mediach mówi o powodach Conte, tymczasem są one dość ciekawe i wzięte rodem z telenoweli. Conte miał dostawać listy z pogróżkami, w tym co najmniej jeden z groźbą śmierci w postaci symbolicznego naboju. Jako że ów list został wysłany na adres klubu a Conte chciał chronić rodzinę to nie powiedział o tym najbliższym i starał się utrzymać wszystko w sekrecie. Niestety, ktoś z klubu poinformował prasę (stąd insynuacje dotyczące kreta w strukturach), rodzina o tym usłyszała a Conte zaczął twierdzić że klub nie chroni go dostatecznie. Źródło tych rewelacji: football-italia
artykuł: Media: Juventus rozważa sprzedaż Dybali
13.08.2020 17:31
Dybala ponoć żąda astronomicznego kontraktu - mówi się o 15 milionach - stąd spekulacje odnośnie transferu. Mam nadzieję, że się dogadają bo to byłoby znaczne osłabienie.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.