REKLAMA
REKLAMA

Manchester gotowy złożyć ofertę za Ronaldo

dodał: Michał Machowski  |  źródło: ESPN  |  22.02.2020 22:22
Manchester United jest gotowy zaoferować wielkie pieniądze w letniim okienku transferowym za Cristiano Ronaldo (fot). Portugalczyk przeniósł się do Madrytu by zdobywać tytułu tymczasem kolejny rok będzie musiał prawdopodobnie obejść się smakiem jeżeli Królewscy nie odrobią strat z pierwszego meczu na Signal Iduna Park.

Ferguson zdecydował się sprzedać w 2009 roku za rekordową sumę 80 milionów funtów portugalskiego gwiazdora, ale teraz zawodnik może wrócić na Old Trafford. 28-latek wciąż nie przedłużył kontraktu wygasającego za dwa lata i nie ugasił w ten sposób gromadzących się spekulacji na temat jego przyszłości.

Pytanie tylko czy Czerwone Diabły będą w stanie zaoferować taką kwotę, którą zaakceptuje Florentino Perez. Prezydent Realu przy ewentualnej sprzedaży Portugalczyka chciałby uzyskać jak najwięcej wydanej kwoty przed czterema laty.

Jedno jest pewne - Cristiano Ronaldo nie zostanie do końca kariery w Realu Madryt, a każdy taki rok jak ten ubogi w trofea tylko przyspiesza jego odejście.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31