REKLAMA
REKLAMA

Tottenham sięgnie po Spolliego?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  02.09.2013 22:42
Okno transferowe w wykonaniu Tottenhamu Hotspur jest jak dotychczas naprawdę imponujące, a w ostatecznym rozrachunku może robić jeszcze większe wrażenie. Media podają, że angielski klub zarzucił sieci na kolejnego piłkarza. Niewykluczone, że na White Hart Lane przeniesie się obrońca Catanii Nicolas Spolli.

Włodarze Catanii przebywają obecnie w jednym z hoteli w Mediolanie, gdzie wszystkie kluby prowadzą swoje negocjacje. Na stół sycylijskiego klubu trafiła oferta Tottenhamu za Nicolasa Spolliego, opiewająca na 7 milionów euro.

Argentyński obrońca występuje w barwach Catanii od 4 sezonów. W tym czasie rozegrał 118 spotkań i zdobył 6 bramek. W kuluarach mówi się, że 30-letni piłkarz naciska na transfer lub próbuje wykorzystać ofertę Kogutów jako kartę przetargową w rozmowach o podwyżce w obecnym klubie.

Konkurentem Tottenhamu w wyścigu po podpis Spolliego jest Genoa, która rozważa złożenie oficjalnej propozycji. Wcześniej zawodnik znajdował się w kręgu zainteresowania innych włoskich drużyn, takich jak Roma czy Inter.

(Szymon Biegas)
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco