REKLAMA
REKLAMA

Wilusz bliski powrotu na boisko

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  28.01.2015 14:44
Maciej Wilusz jest bliski powrotu do pełni sił po kontuzji, jakiej nabawił się kilka miesięcy temu. Obrońca Kolejorza ma nadzieje, że już niedługo będzie mógł trenować z pełnym obciążeniem.

- Powoli nabieram tego czucia piłki - przyznaje wracający do zdrowia Wilusz w rozmowie z oficjalną stroną Kolejorza. - Miałem kilkumiesięczną przerwę i wszystko teraz wychodzi. Ale po to jestem na obozie, żeby pracować i wrócić do optymalnej dyspozycji. Staram się wykorzystywać ten czas najlepiej jak potrafię - podkreśla Wilusz.

Podczas większości zajęć były zawodnik GKS-u Bełchatów ćwiczy już normalnie z drużyną. Są jednak takie elementy treningu, gdy musi jeszcze sobie odpuścić.

- Lekarze nie pozwalają mi brać udziału we wszystkich zajęciach, ale to kwestia kilku tygodni. Mogę wykonywać coraz więcej ćwiczeń, z ramieniem jest już coraz lepiej - wyjaśnia 26-letni piłkarz. - Po powrocie z obozu czekają mnie kolejne badania. One tak naprawdę dadzą odpowiedź, kiedy wrócę do normalnych treningów. Mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej, ponieważ stęskniłem się za piłką - dodaje.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31