REKLAMA
REKLAMA

Benzema: Czasami ciężko o okazje

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  07.10.2015 09:34
Karim Benzema liczy, że jego skuteczność w rozgrywkach Primera Division, w których zdobył w tym sezonie sześć bramek dla Realu Madryt, przełoży się również na występy w reprezentacji Francji.

"Trójkolorowi" przygotowują się w ośrodku Clairefontaine do towarzyskiego spotkania przeciwko Armenii, które odbędzie się wieczorem w czwartek.

Lider klasyfikacji strzelców w Hiszpanii nie zdobył bramki w kadrze od blisko roku, kiedy to trafił w towarzyskiej konfrontacji z Portugalią. W tym czasie gospodarze przyszłorocznych Euro 2016 rozegrali dziewięć spotkań i w sześciu z nich wystąpił napastnik "Królewskich", ale bez powodzenia pod bramką rywali.

- Byłoby miło, gdyby gole z Realu przenieść także na występy Francji. Chciałbym jak najwięcej, ale wiadomo, do tego potrzebne są okazje. Muszę ich szukać i znaleźć. Czasami w 90 minutach jest o to ciężko - tłumaczy się Benzema na łamach "L'Equipe".

- Jeśli mam pięć, czy sześć sytuacji i nie strzelę, wtedy zrozumiem, że się o mnie pisze i mówi - odniósł się na koniec do swoich krytyków napastnik Realu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco