Wysoka porażka Aptekarzy

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: bundesliga.goal.pl  |  22.10.2016 17:21
Zawodnicy Bayeru przegrali na swoim terenie z graczami Hoffenheim 0:3 (0:1). Bramki dla gości w tej potyczce zdobywali Demirbay, Wagner i Zuber.

Gospodarze fatalnie rozpoczęli ten mecz, ponieważ już w drugiej minucie pozwoli gościom stworzyć bardzo dobrą okazję, której jednak nie wykorzystał Amiri. W szóstej minucie czerwoną kartką został zaś ukarany Volland. Kilkadziesiąt sekund potem w obramowanie bramki gospodarzy trafił Demirbay.

Siedem minut potem Wieśniaki wykorzystały już grę w przewadze, ponieważ na listę strzelców „wpisał się” wspomniany wcześniej Demirbay.

Cztery minuty po zmianie stron na 2:0 podwyższył Wagner i sytuacja klubu z Leverkusen była już naprawdę bardzo trudna.

Kilka minut potem Leno poradził sobie z uderzeniem Demirbaya. Bramkarz Bayeru w 60 minucie musiał jednak po raz kolejny wyciągnąć piłkę z siatki, ponieważ gola dla Hoffenheim zdobył Zuber.

W 68 minucie bramkę miał szansę strzelić także Amiri, lecz został w ostatniej chwili zablokowany. Finalnie wynik tej potyczki już nie uległ zmianie i goście pewnie triumfowali 3:0.

Bayer - Hoffenheim 0:3 (0:1)
0:1 Demirbay 15’
0:2 Wagner 49’