REKLAMA
REKLAMA

Skromna wiktoria Eintrachtu

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: bundesliga.goal.pl  |  05.11.2016 20:19
Zawodnicy Eintrachtu wygrali na swoim terenie z graczami Koeln 1:0 (1:0). Jedynego gola w tej potyczce zdobył Gacinović.

Zawodnicy Eintrachtu Frankfurt wyszli na prowadzenie już w piątej minucie tej sobotniej potyczki. Wtedy to Chandler świetnie zagrał w pole karne, a tam Gacinović popisał się skutecznym uderzeniem.

Pięć minut po zmianie stron podopieczni Stoegera mogli wyrównać, ale uderzenie Osako było jednak minimalnie niecelne i zawodnicy gospodarzy wciąż prowadzili jednym trafieniem.

Ostatecznie wynik tego spotkania już nie uległ zmianie i zawodnicy klubu z Frankfurtu skromnie zwyciężyli 1:0. W tym momencie gracze Eintrachtu zajmują siódme miejsce (18 punktów). Gracze gości mają tyle samo oczek i plasują się na szóstej lokacie. Warto dodać, że cały mecz na ławce rezerwowych spędził Olkowski.

Eintracht - Koeln 1:0 (1:0)
1:0 Gacinović 5’

Pełna statystyka meczu

Czytaj również

Eintracht vs Koeln
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Ragnarock | 05.11.2016 20:29

Dziwi mnie, że zawodnicy na tym poziomie nie wiedzą, że do podania najczęściej trzeba wyjść, zastawić się... Wyglądało to czasami jak 3 polska liga.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy