REKLAMA
REKLAMA

Inter zmienił zdanie w sprawie Perisicia?

dodał: MW  |  źródło: Football-Italia  |  06.06.2017 10:42
Manchester United chciałby pozyskać Ivana Perisicia. Problem w tym, że oferta, jaką złożył Interowi, była zdecydowanie za słaba. Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że gracz ten zostanie na San Siro.

Wcześniej spekulowano, że ze względu na rygory finansowego fair-play, Perisić na pewno pożegna się z Interem. Dziennikarze Sky Sport Italia twierdzą jednak, że plany w sprawie tego zawodnika uległy zmianie.

Inter oczekiwał oferty w granicach 55-60 milionów euro. Tymczasem Manchester United zaproponował za Perisicia zaledwie 40 milionów.

Dodatkowo zwolennikiem zatrzymania tego zawodnika jest Luciano Spalletti, który ma poprowadzić w nowym sezonie Inter. Możliwe, że mediolański klub sprzeda zamiast tego jednego bądź dwóch innych zawodników. Mówi się o Marcelo Brozoviciu i Jeisonie Murillo.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Klimau | 06.06.2017 15:02

i bardzo dobrze, jeśli za takiego Mkhitaryana, który był gwazdą i graczem roku Bundesligi daliśmy ok. 40 mln to nie widzę powodu, żeby za takiego Perisica, który jest po prostu solidnym zawodnikiem dawać od razu 60 mln., zwłaszcza, że w połowie przyszłego sezonu będzie mieć już 29 lat.

_tripletta_ | 06.06.2017 16:20

Kibice Interu się jeszcze bardziej cieszą.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy