REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo ma już trójkę dzieci

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: FourFourTwo  |  29.06.2017 09:33
Cristiano Ronaldo potwierdził, że na świat przyszła właśnie dwójka jego dzieci. Zawodnik Realu Madryt jest teraz szczęśliwym ojcem dwóch synów i córki. Bliźniaki otrzymały imiona Eva i Mateo.

Reprezentacja Portugalii odpadła po rzutach karnych z Chile w półfinale Pucharu Konfederacji, ale Ronaldo nie miał wiele czasu, by zamartwiać się tą sytuacją. Napłynęły bowiem do niego dobre wieści z Portugalii, gdzie dzieci urodziła mu surogatka.

Gracz Realu Madryt jest ojcem trojga dzieci. Przed sześcioma laty na świat przyszedł Cristiano Ronaldo Junior.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Dextra | 30.06.2017 09:48

Egoista, pozbawia dzieci prawa do matki, bo ma pieniądze i kaprys. Pycha powoduje, że dla niego żadna kobieta nie jest go godna. Mają tylko za kasę spełniać jego zachcianki a gdy zabawka się znudzi , bierze następną. Podziwiam , wręcz jestem fanem jego kunsztu ,wręcz artyzmu piłkarskiego ale takie zachowanie ,by wynajmować surogatki jest wg. mnie obrzydliwe. Pasuje mu niestety ten turban na łbie ,który założył do zdjęć by promować arabski ramadan. Wstyd .

Dextra | 30.06.2017 09:52

Najlepiej jeszcze niech nazwie swoje dzieci Cristiano Ronaldo Secundo i Tertio ,bo pierwszeszy syn już ma na imię CR

Reinhardt | 30.06.2017 12:33Kiedy " nabył prawa " do pierwszego dziecka wydawało mi się to chore ale ustąpiłem przed tłumaczeniami - tak bywa, nie wszystko układa się idealnie, być może to był lepszy wybór...Teraz kiedy dosłownie dokupił sobie dwójkę czuję się okropnie, to jest " CHORE ", on jest albo gejem albo kolejnym M.Jacksonem. Jak w ogóle można porównywać to jak sobie radzi w życiu prywatnym z tym co prezentuje Messi, przy Ronaldo czuję się jak na jakiejś filipińskiej wyspie dla pedofili. Ręce precz od dzieci, zboczurze.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy