REKLAMA
REKLAMA

The Championship: Posiłki z Premier League i Grecji

dodał: sobmar  |  źródło: BBC  |  28.07.2017 08:11
Chelsea wypożyczyła trzech piłkarzy do zespołów The Championship. Najbliższy sezon w drugiej lidze angielskiej spędzą obrońca Michael Hector, który trafił do Hull City, bramkarz Jamal Blackman, który będzie reprezentował barwy Sheffield United oraz obrońca Tomas Kalas, który ma grać dla Fulham.

Dla Hectora będzi to już 14. wypożyczenie w karierze. Wcześniej reprezentant Jamajki grał dla Bracknell Town, Didcot Town, Havant and Waterlooville, Oxford City, Horsham, Dundalk, Barnet, Shrewsbury, Aldershot, Cheltenham, Aberdeen, Reading i Eintrachtu Frankfurt.

Z kolei Blackman i Kalas przed wypożyczeniem przedłużyli kontrakty z The Blues do 2021 roku.

Dwóch nowych zawodników pozyskało Nottingham Forest, które na zasadzie wolnego transferu zatrudniło pomocnika Olympiakosu Pireus Andreas Bouchalakis, z którym podpisało trzyletnią umowę oraz kupiło za nieujawnioną kwotę obrońcę Burnley Tendayi Darikwę, który związał się z klubem z City Ground czteroletnim kontraktem.

Z Premier League piłkarza ściągnął także Sunderland, który wypożyczył na rok napastnika Bournemouth Lewisa Grabbana. Ponadto Czarne Koty kupiły z Blackburn Rovers bramkarza Jasona Steele'a, który podpisał z nimi czteroletni kontrakt.

Preston North End natomiast podpisało nową umowę z pomocnikiem Alanem Brownem, a także pozyskało z Rotherham United obrońcę Darnella Fishera (trzyletnia umowa).
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco