REKLAMA
REKLAMA

Kto zastąpi Milika?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  25.09.2017 11:24
Kto zastąpi Milika?

Piłkarze wracają na boiska!
Włoskie media już spekulują, kto mógłby zastąpić Arkadiusza Milika, który nabawił się poważnej kontuzji kolana. Wśród kandydatów wymienia się między innymi Alberto Gilardino i Roberto Inglese.

Wszystko wskazuje na to, że reprezentanta Polski czeka długa przerwa w grze, po tym jak nabawił się urazu podczas ostatniego meczu ze Spal.

Obecnie Napoli może sięgnąć jedynie po wolnych zawodników. Jednym z nich jest 35-letni Alberto Gilardino, który ma podobne cechy do Milika.

Innymi zawodnikami pozostającymi bez klubu są Giuseppe Rossi i Antonio Cassano. Włoskie media spekulują również, czy Napoli nie poczeka do stycznia i nie sięgnie po Roberto Inglese, który aktualnie występuje w Chievo. Klub z Neapolu już latem wyłożył za niego 10 milionów euro, ale pozostawił na wypożyczeniu w Bentegodi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

DaHorse_ACM | 26.09.2017 14:28

Ja się może nie znam, ale czy z Napoli ktoś istotny odszedł latem? W zeszłym sezonie katapultował się Mertens i w sumie kontuzja Milika nic tu nie zmienia. Podejrzewam, że Sarri zmieni nieco sposób rotacji składu i tyle, a nie będzie na wariata kontraktować szrot (z całym szacunkiem dla Gilardino ;)transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy