REKLAMA
REKLAMA

Defoe chce jechać na mundial

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  12.10.2017 12:09
Defoe chce jechać na mundial

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Jermain Defoe przyznaje, że chciałby znaleźć się w kadrze reprezentacji Anglii na mistrzostwa świata w Rosji. Doświadczony napastnik grał wcześniej na mundialu w 2010 roku.

Napastnik Bournemouth skończył już 35 lat, ale liczy na to, że znajdzie się wśród powołanych przez Garetha Southgate'a. Defoe ma do dziś żałować, że nie pojechał na turniej w 2014 roku. Wówczas przy powołaniach pominął go Roy Hodgson.

- Zamierzam zrobić, co w mojej mocy, by regularnie grać i strzelać bramki, by selekcjoner mnie zauważył. To rok mundialowy i mam dodatkową motywację. Dobrze wspominam ostatni turniej z reprezentacją i wierzę, że moje doświadczenie mogłoby się przydać - przyznaje Defoe.

- Trudno było mi się pogodzić z tym, że nie pojechałem na turniej w 2014 roku, tym bardziej, że strzelałem w tamtym sezonie sporo bramek dla Tottenhamu. Tamto pominięcie to dla mnie dodatkowa motywacja - mówi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Azot | 12.10.2017 22:49

Ja mu życzę żeby się dostał bo to bardzo niedoceniony napastnik który mógł się rozwinąć jeszcze lepiej bo ma bardzo fajny potencjał który został nieco zmarnowany

ChickenRun | 12.10.2017 23:31

Karma wraca, nawet po wielu latach zdrajco. WHUtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
06.07 13:33