REKLAMA
REKLAMA

Deschamps znudzony pytaniami o Benzemę

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: 101 Great Goals  |  14.11.2017 11:40
Deschamps znudzony pytaniami o Benzemę

Karim Benzema  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Didier Deschamps nie ukrywa, że jest już zmęczony ciągłymi pytaniami o powrót do kadry Karima Benzemy. Mimo że selekcjoner zapowiedział, że nie powoła napastnika Realu Madryt, media nieustannie o niego pytają.

Benzema stracił uznanie w oczach Deschampsa po aferze z seks-taśmą z 2015 roku. Napastnik miał szantażować w tej sprawie Mathieu Valbuenę. W ostatnim czasie Benzema mówił o tym, że chciałby wrócić do reprezentacji, ale selekcjoner pozostaje niewzruszony.

O Benzemę zapytano po raz kolejny podczas konferencji prasowej przed meczem z Niemcami. - Czy zamierzacie poruszać ten temat przed każdym spotkaniem kadry? Gramy przecież kolejny prestiżowy mecz, a tymczasem znów jestem pytany o gracza, który nie jest nawet powołany - powiedział Deschamps.

- Wy, media, możecie mówić i pisać o czym chcecie. Uważam w każdym razie, że wspominanie ciągle o Benzemie jest okazaniem braku szacunku dla pozostałych graczy. Tych, którzy otrzymali powołanie i są na zgrupowania. Jestem nie tyle zdenerwowany, co zmęczony tym tematem - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

fcb-fan | 14.11.2017 19:13

Mnie to bardziej zastanawia fakt na jakiej podstawie (o ile w ogóle media pytają) Benzema miałby być powołany. Facet jest kompletnie bez formy i pomijając już aferę z Valbueną nie daje najmniejszych podstaw do powołania a mundial mu się marzy.

pozdrotransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.09 16:33