Inter w końcu z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  11.02.2018 16:54

Gracze Interu wygrali u siebie z zawodnikami Bologny 2:1 (1:1). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Eder i Karamoh.

Jak przebiegał ten mecz? Gospodarze objęli prowadzenie już w drugiej minucie tej niedzielnej potyczki, kiedy to gola zdobył Eder.

Mediolańczycy nie cieszyli się jednak długo z tego prowadzenia, ponieważ w 25. minucie do wyrównania doprowadził Palacio i mecz niejako rozpoczął się od nowa.

Trzy minuty po zmianie stron gospodarze mogli zdobyć drugiego gola, ale D'Ambrosio trafił jedynie w obramowanie bramki rywali. Swojej okazji nie wykorzystał również Skriniar.

W 54. minucie znowu zakotłowało się pod bramką przyjezdnych. Tym razem precyzji zabrakło Perisiciowi i cały czas mieliśmy bramkowy remis.

Podopieczni Spallettiego dopięli swego w 63. minucie po trafieniu Karamoha i byli bliżej zainkasowania kompletu punktów. W 66. minucie ten sam zawodnik mógł zdobyć kolejną bramkę, ale tym razem dobrze interweniował golkiper klubu z Genui.

W 68. minucie drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, został ukarany Mbaye i od tego momentu goście musieli radzić sobie w dziesięciu.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze pokonali swoich rywali 2:1. Warto dodać, że w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę zobaczył też Masina.

Inter - Bologna 2:1 (1:1)