Newcastle wyraźnie lepsze od Southampton

dodał: Kejar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  10.03.2018 17:52

Gracze Newcastle wygrali na swoim boisku z zawodnikami Southampton 3:0 (2:0). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Kenedy (dwie) i Ritchie.

Co działo się na stadionie Srok? Zawodnicy ekipy gospodarzy objęli prowadzenie w drugiej minucie, kiedy to golkipera Southampton pokonał Kenedy.

Przed upływem pół godziny tego sobotniego spotkania było już 2:0 dla beniaminka, ponieważ po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Kenedy.

Podopiecznym Beniteza cały czas było jednak mało. W 57. minucie bramkę zdobył bowiem Ritchie i stało się jasne, że Święci nie zdobędą tutaj nawet punktu.

W 65. minucie honorowego gola dla przyjezdnych mógł zdobyć Bertrand, ale uderzył ponad poprzeczką.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i podopieczni Beniteza pewnie pokonali swoich rywali.

Newcastle - Southampton 3:0 (2:0)