Hoffenheim na szóstkę

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  31.03.2018 17:28

Gracze Hoffenheim wygrali u siebie z zawodnikami Koeln 6:0 (1:0). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Gnabry (dwie), Uth (dwie), Rupp i Zuber.

Jak przebiegał ten mecz? W 18. minucie zawodnicy gości mogli wyjść na prowadzenie, ale swojej sytuacji nie wykorzystał Hoeger. Zemściło się to kilka minut potem, kiedy to na listę strzelców wpisał się Gnabry.

W 30. minucie mogło być 2:0 dla Wieśniaków, ale tym razem Gnabry został skutecznie zatrzymany.

Po przerwie oglądaliśmy koncert w wykonaniu gospodarzy. W 47. minucie swojego drugiego gola zdobył Gnabry. Na 3:0 podwyższył Uth.

W 61. minucie było już 4:0 , ponieważ na listę strzelców wpisał się Rupp. Cztery minuty potem bramkę zdobył również Uth.

Wynik meczu na 6:0 dla Wieśniaków ustalił w 72. minucie Zuber. To nie będą udane święta dla Koeln.

Hoffenheim - Koeln 6:0 (1:0)

1:0 Gnabry 22'
2:0 Gnabry 47'