REKLAMA
REKLAMA

Arsenal oferuje 40 mln euro za Benzemę?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Diario Goal  |  19.04.2018 08:42
Według informacji Diario Gol decydenci Arsenalu FC są gotowi przeznaczyć 40 milionów euro na sprowadzenie latem Karima Benzemy. Wygląda na to, że po zakończeniu sezonu francuski napastnik może opuścić klub ze stolicy Hiszpanii.

30-letni piłkarz w tej kampanii nie rozpieszcza kibiców Królewskich zdobytymi bramkami. Następstwem takiego stanu rzeczy jest fakt, że mocno rozczarowani postawą Benzemy są działacze Realu. Do tego stopnia, że zawodnik najpewniej wraz końcem rozgrywek będzie zmuszony opuścić stołeczny klub.

Mimo że Francuz nie prezentował się ostatnio najlepiej, to jednak decydenci Realu nie kwapią się, aby sprzedawać swojego piłkarza za śmieszne pieniądze. Biorąc pod uwagę, jak kwoty na rynku transferowym podskoczyły w górę, hiszpański klub ma określone wymagania w związku z sumą, którą może otrzymać za swojego zawodnika.

Jaka wartość liończyka?


Przedstawiciel Premier League co prawda jest gotów przeznaczyć na transakcję z udziałem Benzemy 40 milionów. Niemniej władze Realu oczekują kwoty dwa razy większej, co może uzasadniać fakt, że zawodnik ma kontrakt z Królewskimi ważny do czerwca 2021 roku.

Trudno spodziewać, aby znalazł się klub, który będzie chciał zapłacić wymaganą przez Real sumę za ofensywnego piłkarza, który w trakcie trwającej kampanii w 39 meczach strzelił tylko dziewięć goli. Niewykluczone zatem, że Fiorentino Perez, chcąc sprzedać 81-krotnego reprezentanta Francji, będzie musiał się zadowolić tym, co oferuje Arsenal.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Italia00 | 19.04.2018 15:48

"[...]Przedstawiciel Premier League co prawda jest gotów przeznaczyć na transakcję z udziałem Benzemy 40 milionów. Niemniej władze Realu oczekują kwoty dwa razy większej[...]"

80 milionów za 30-letniego snajpera, który od dwóch lat jest jednym z najsłabszych ogniw w Realu...

dzonsonbaby | 19.04.2018 17:13

myśle że powrót do Lyonu by było dla niego najlepszym wyborem...transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy