REKLAMA
REKLAMA

Benzema odrzucił ofertę londyńczyków

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Don Balon  |  21.04.2018 11:28
Don Balon podało informację, że jeden z londyńskich klubów pytał o możliwość transferu Karima Benzemy, oferując 60 milionów euro. Warto jednak zaznaczyć, że nie był to Arsenal FC.

Francuskiego napastnika Realu Madryt chciał pozyskać West Ham United. Przedstawiciele Młotów szybko jednak musieli wybić sobie z głów zakup Benzemy, bo sam zawodnik stwierdził, że byłby to dla niego krok wstecz.

Wiadomo jednak z dużymi nadziejami do ewentualnej sprzedaży Benzemy podchodzą decydenci Królewskich, którzy liczą, że dzięki transferowi reprezentanta Francji, zyskają fundusze na pozyskanie nowych piłkarzy, którzy mają wpłynąć na poprawę gry Realu w nowej kampanii.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

lfc_proud | 22.04.2018 19:50

Czy ja wiem czy taki krok wstecz? W WHU drużyna byłaby budowana wokół niego, do tego jakość ligowych rywali dużo dużo wyższa niż w Hiszpanii, to byłaby dużo bardziej wymagająca robota dla niego a kibice z wschodniego Londynu potrafią lepiej docenić wysiłek swoich graczy niż rozwydrzona madrycka gawiedźtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
30.09 17:59
30.09 16:43