Everton z trzema oczkami

dodał: Kejar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  13.01.2019 17:06

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Zawodnicy Evertonu wygrali u siebie z graczami Bournemouth 2:0 (0:0). Tym samym gospodarze przerwali serię dwóch kolejnych porażek.

Jak wyglądała ta potyczka? W ósmej minucie na uderzenie zdecydował się King, ale bardzo dobrze interweniował golkiper gospodarzy.

Sześć minut potem uderzenie Brooksa odbiło się od słupka bramki ekipy z Liverpoolu. Natomiast w 26. minucie Pickford skutecznie interweniował przy rzucie różnym gości - egzekwowanym przez Stanislasa.

Kilka minut przed przerwą bardzo blisko szczęścia był Keane, ale zabrakło mu nieco precyzji i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 61. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Zouma.

W 77. minucie mogło być 2:0, ale Richarlison nie wykorzystał swojej szansy.

Finalnie wynik tego spotkania - na 2:0 - ustalił Calvert-Lewin i Everton zdobył komplet oczek.

Everton - Bournemouth 2:0 (0:0)