Everton lepszy od WHU

dodał: Kejar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  30.03.2019 20:19

Łukasz Fabiański  |  fot. Grzegorz Wajda

Gracze WHU przegrali u siebie z Evertonem 0:2. Fabiański rozegrał całe spotkanie dla londyńczyków.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze gości wyszli na prowadzenie już w piątej minucie, kiedy to po rzucie rożnym Fabiańskiego pokonał Zouma.

Kilka minut potem mogło być już 2:0 dla przyjezdnych. Dogodnej sytuacji nie wykorzystał jednak Calvert-Lewin. Polski bramkarz interweniował także przy uderzeniu Sigurdssona.

Na drugiego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 33. minuty. Wówczas Polak został pokonany przez Bernarda.

Po 40. minutach mogło być już 3:0 dla gości. Fabiański tym razem poradził sobie jednak z próbą Richarlisona.

W 72. minucie gospodarzy mógł pogrążyć Calvert-Lewin. Zabrakło mu jednak nieco precyzji i Fabiański nie musiał nawet interweniować.

Kilka minut później Richarlison trafił natomiast w obramowanie bramki ekipy z Londynu.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

WHU - Everton 0:2 (0:2)