REKLAMA
REKLAMA

Gattuso: Wszyscy wiosłujemy na tej samej łodzi

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  02.04.2019 09:49
Gattuso: Wszyscy wiosłujemy na tej samej łodzi

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Po porażce z UC Sampdorią w miniony weekend zawodnicy AC Milanu okazję do rehabilitacji mają już dzisiaj wieczorem, mierząc swoje siły z Udinese Calcio. Przed tym starciem z przedstawicielami mediów na konferencji prasowej spotkał się szkoleniowiec Rossonerich, którzy przekonywał, że jego drużyna mimo ostatnich dwóch porażek żyje i ma się dobrze.

- Do swojego starcia przystąpimy po dwóch porażkach, ale drużyna żyje i ma się dobrze - mówił Gennaro Gattuso w trakcie spotkania z dziennikarzami.

- Jesteśmy świadomi kłopotów, z którymi mamy do czynienia, ale nie jesteśmy martwi. Lekarstwem na wszystko może być zwycięstw - dodał Włoch.

Szkoleniowiec mediolańskiej ekipy odniósł się również do pracy sędziów. - Trzeba wiedzieć, że sędziowie są różni. Daniel Orsato w każdym razie niewiele gwiżdże. Niemniej musimy wiedzieć, jak rozmawiać z sędziami. W trakcie naszego meczu Sampą było kilka kontrowersyjnych decyzji sędziowskich, ale musimy je zaakceptować. Nie możemy usprawiedliwiać swoich wyników decyzjami arbitrów - zaznaczył Gattuso.

Opiekun mediolańskiej drużyny jeszcze raz przypomniał wszystkim o celu Milanu na trwającą kampanię. - Wszyscy wiosłujemy na tej samej łodzi i jestem spokojny o postawę swojego zespołu. Naszym celem jest gra w Lidze Mistrzów i wszyscy zmierzamy do zrealizowania tego celu  - rzekł opiekun Czerwono-czarnych.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco