REKLAMA
REKLAMA

Gattuso: Lazio zasłużyło na awans

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  25.04.2019 07:25
Gattuso: Lazio zasłużyło na awans

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
AC Milan przegrał w środowy wieczór na swoim stadionie z Lazio Rzym w rewanżowym meczu 1/2 finału Coppa Italia, żegnając się jednocześnie z rozgrywkami. Po zakończeniu spotkania szkoleniowiec Rossonerich przyznał, że stołeczna drużyna zasłużyła na to, aby grać w finale.

- Dobrze radziliśmy sobie w pierwszej połowie, ale po zmianie stron to przeciwnik przejął inicjatywę, a my nie byliśmy w stanie odpowiednio zareagować - mówił Genaro Gattuso w rozmowie przed kamerą Rai Sport.

- To dla nas wszystkich trudny moment, ale będziemy musieli z tym jakoś żyć. Już w niedzielę czeka nas kolejny ligowy mecz, gdy zmierzymy się z Torino FC, więc musimy się koncentrować na tym starciu - kontynuował Włoch.

W boju przeciwko Orłom mediolańczycy zagrali w ustawieniu 3-4-3. Gattuso przekonywał, że porażka nie jest następstwem zmiany ustawienia.

- Czasami zmiany dokonuje się po to, aby poprawić coś w grze drużyny. Chodzi o podniesienie jakości zespołu. Coś w naszych działaniach nie funkcjonuje ostatnio tak, jak powinno, więc staram się reagować. Nie sądzę, abyśmy mieli kłopoty fizyczne. Pewne jest natomiast, że nie prezentowaliśmy tego na co nas stać w ostatnich meczach - zaznaczył szkoleniowiec Milanu.

- Tego wieczoru graliśmy bardzo ważne spotkanie, ale byliśmy słabsi od swojego rywala, nie ma sensu mówić, że było inaczej. Musimy jednak myśleć o przyszłości i przygotować się, jak najlepiej do kolejnych batalii - skwitował.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco