REKLAMA
REKLAMA

Alonso: Sarri jest inny niż wszyscy

dodał: Adam Buciński  |  źródło: The Mirror  |  27.05.2019 16:20
Alonso: Sarri jest inny niż wszyscy

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Zawodnik Chelsea, Marcos Alonso, twierdzi, że fakt, iż Maurizio Sarri nie był w przeszłości zawodowym piłkarzem sprawia niektórym zawodnikom problem z dostosowaniem się do jego rozwiązań taktycznych.

- Nigdy nie jest łatwo pojawić się w nowej lidze, w nowym kraju, gdzie jest inny język, inna kultura i inaczej gra się w piłkę. Dodatkowo trzeba pamiętać, że nasz trener nigdy nie był piłkarzem - zaczął Marcos Alonso.

- To zresztą sprawia, że Sarri jest inny niż trenerzy z którymi dotąd współpracowałem. On chce zmienić ten zespół i zmienić sposób naszego myślenia o piłce. My, jako piłkarze, musimy być profesjonalistami i próbować wykonać jego zadania - dodał.

- Czy jestem zadowolony z mojego pobytu w Chelsea? Oczywiście, że tak. Co roku wygrywam tu trofea, a teraz jest szansa na kolejne. Przed nami trudne zdanie, ale liczę, że wygramy ten finał. Bardzo ciężko na to pracowaliśmy - podsumował.

Już w najbliższą środę Chelsea zmierzy się z Arsenalem w ramach finału Ligi Europy. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00, a zostanie rozegrany w Baku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

J_user | 27.05.2019 17:10

Jak przypominam sobie jego pozdrowienia fakulcem z autokaru przed meczem z Juve, to muszę się zgodzić - jest jakiś inny.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy