Eintracht z kompletem

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Gracze Eintrachtu wygrali z Hoffenheim 1:0. Bramkę dla triumfatorów zdobył Hinteregger.

Jak wyglądało to spotkanie? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy tylko kilkadziesiąt sekund. W pierwszej minucie bramkę zdobył Hinteregger.

W trzeciej minucie zawodnicy Eintrachtu mieli kolejną dogodną sytuację, ale strzał Gacinovicia został w porę zablokowany.

W 37. minucie gracze Orłów mogli podwyższyć, lecz bramkarz Wieśniaków poradził sobie z próbą Kosticia.

W 41. minucie gracze Hoffenheim doprowadzili do wyrównania po trafieniu Geigera. Po wideoweryfikacji ta bramka nie została jednak uznana z powodu spalonego.

W 54. minucie na uderzenie zdecydował się Kohr. Jego próba została jednak zablokowana i cały czas gospodarze prowadzili jednym trafieniem.

Goście mogli doprowadzić do wyrównania w 87. minucie. Swojej sytuacji nie wykorzystał jednak Belfodil.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze zdobyli komplet oczek. W drugiej kolejce Frankfurt zagra na wyjeździe z Lipskiem. Natomiast piłkarze Wieśniaków podejmą Werder.

Eintracht – Hoffenheim 1:0 (1:0)

1:0 Hinteregger 1′