Pewna wiktoria Górnika

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: LigaPolska.pl  |  25.08.2019 17:00

Igor Angulo  |  fot. ASInfo

Gracze Górnika wygrali u siebie z Koroną 3:0. W tym momencie piłkarze Brosza okupują szóstą pozycję.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Pierwszy gol padł w 24. minucie. Wtedy to Sekulić dokładnie dograł do Zapolnika, który spokojnie pokonał Sokoła.

W 36. minucie okazję miał Matras, lecz bramkarz Korony poradził sobie z tą próbą i sparował piłkę na rzut rożny.

Na drugiego gola czekaliśmy natomiast do doliczonego czasu gry. Wówczas na listę strzelców wpisał się Jimenez.

W 52. minucie gospodarze mieli kolejną sytuację. Tym razem jednak Sokół poradził sobie z uderzeniem Sekulicia.

Kilkanaście minut potem podopieczni Brosza co prawda zdobyli bramkę, lecz finalnie trafienie Jimeneza nie zostało uznane z powodu spalonego.

Rezultat tego spotkania na 3:0 dla gospodarzy ustalił natomiast Angulo, który w samej końcówce wykorzystał rzut karny.

Górnik - Korona 3:0 (2:0)

1:0 Zapolnik 24'
2:0 Jimenez 45+2'
3:0 Angulo 90+2' (k.)