PSG triumfuje na Parc Olympique Lyonnais

Neymar

Zawodnicy Lyonu przegrali z PSG 0:1. Gospodarze nie wygrali zatem w Ligue 1 od 16 sierpnia.

Co działo się na stadionie Les Gones? Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w 13. minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Choupo-Moting.

Kilka minut potem na uderzenie zdecydował się Neymar. Dobrze w bramce gospodarzy spisał się jednak Lopes. Cały czas mieliśmy zatem bezbramkowy remis.

W 72. minucie bramkę dla paryżan mógł zdobyć bohater niedawnego spotkania z Realem Madryt, czyli di Maria. Tym razem jednak Argentyńczyk uderzył ponad poprzeczką.

Dziesięć minut potem próbę zmiany wyniku tej konfrontacji podjął Neymar. Brazylijczyk w ostatniej chwili został jednak skutecznie zablokowany.

W 87. minucie goście objęli prowadzenie. Precyzyjnym uderzeniem popisał się Neymar, który zapewnił swojej ekipie komplet oczek.

Lyon – PSG 0:1 (0:0)

0:1 Neymar 87′